Root sorunu

ieristi

Platinian
Original poster
Jan 20, 2018
11
4
3
38
Telefonum huawei gt3 nmo l31 ne denediysem root atamadım ya bu telefon rootlanmıyor yada ben beceremiyorum bilen biri varsa yardım edebilirmi acaba

gokihan

Platinian
Dec 28, 2017
5
1
8
36
rootlanıyor diye biliyorum hemde 2 dakikalık iş google aratırsan bir çok alternatif bulabilirsin

ieristi

Platinian
Original poster
Jan 20, 2018
11
4
3
38
Android 7.0 sürümü
Akraba google da arattıklarımın hepsini denedim king root vs bilgisayardan denedim daha sonra kontrol ettiriyorum olmadı diye uyarı veriyor ilginiz için teşekkür ederim

nksakaak (Turkish)

Platinian
Sep 28, 2017
48
45
8
24
Pub
Kingroot değilde kingoroot var pc versiyonu nu bir dene. Bootloader kilidin açık eminsin değil mi? Açık değilse ilk Google da bootloader ın nasıl açıldığına bak. Onu açmazsan root yapamazsın.

Last edited:

nksakaak (Turkish)

Platinian
Sep 28, 2017
48
45
8
24
Pub
Deneyince sonucu yazarsan sevinirim, aynı sorunu yaşayan olursa bakıp sonuç alır.
Birde bootloader'ı açık değilse açmayı unutma.

ieristi

Platinian
Original poster
Jan 20, 2018
11
4
3
38
Tamam hocam yazarım bu sorunu ben yaşadıysam illaki birileri daha yaşamıştır elimden geldiğince yardımcı olurum

nksakaak (Turkish)

Platinian
Sep 28, 2017
48
45
8
24
Pub
Saol admin rootlayacaktim vazgeçtim telefon guvenligi olmuyormus internet bankaciligi kullanmasaydim yapardim...
Seni ikna etmeye çalışıyomuşum gibi düşünmezsen. Daha önce rootlu cihaz kullanmadıysan ve temel uygulamaları bilmiyorsan doğru seçim yapmışsın ama temel uygulamaları biliyorsan; zaten root erişimini senin istediğin dosyalar alıyor. Root iznin olsa bile ekrana "... uygulaması root iznini kullanmak istiyor, izin verilsin mi?" diye bildirim geliyo ve kabul edersen izin veriliyor. Sadece güvenlik konusunda nasıl işlediğini anlatmak istedim.