TÜM TÜRKLERİ GÖRE BİLİRMİYİM !

Croesus

Rookie
Original poster
May 13, 2018
4
15
3
Balıkesir
EVET ARKADAŞLAR KENDİMİZİ BELLİ EDELİM TOPLULUK HERYEDE ÖNEMLİ DİL VE VİDEO OLARAK TÜRKÇE DİL YARDIMI TALEB EDELİM SİTEYİ YAYALIM NERDE YOĞUNLUK OLURSA ORADA İLGİ ÇOK OLUR TEŞŞEKÜRLER !

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

YES FRIENDS LET OURSELVES SPECIALIZE EVERYTHING THE COMMUNITY EVERYTHING IMPORTANT LANGUAGE AND VIDEO AS A TURKISH LANGUAGE ASSISTANCE WE WANT TO PUBLISH THE WEBSITE THERE IS VERY INTEREST THANKS THERE!

Azrael61

Platinian
Sep 5, 2019
11
7
3
34
Istanbul
Merhaba godes primal chaos icin bir kod bulmaya calisiyordum yazini gordum geldim ve sana katiliyorum burada turkce dil destegi lazim aslinda telefon ceviriyor ama hicbirsey anlamiyorum anlamsiz yazi cikiyor

Croesus

Rookie
Original poster
May 13, 2018
4
15
3
Balıkesir
Merhaba godes primal chaos icin bir kod bulmaya calisiyordum yazini gordum geldim ve sana katiliyorum burada turkce dil destegi lazim aslinda telefon ceviriyor ama hicbirsey anlamiyorum anlamsiz yazi cikiyor
Aynen dostum ben bu işe el atacam sen rahat ol . lakin daha kalabalık olduğumuzu göstermemiz lazım .

BordoManyak

Platinian
May 12, 2020
5
0
1
29
Turkiye
SSelamin aleyküm kardesler ben bu hileyi almak istiyorum ama ya yapamassam param boşa gider korkusu var bu yüzden alamıyorum sitede türk sizi gördüm siz kullaniyormusunuz yardımcı olabilecek varmi

BordoManyak

Platinian
May 12, 2020
5
0
1
29
Turkiye
[QUOTE = "msavut, yayın: 1299531, üye: 948924"]
Bende paypal var istersen yardımcı olurum
[/ALINTI]
Teşekkür ederim bende pay pal buldum bugün vip satın alacağım ilerleyen saatlerde bana kurulumda yardimci olabilirmisin

Tags
türk turkey türkiye