Dawn Rising

TuRkC4N

Solid & Active Platinian
Original poster
Nov 29, 2017
85
46
28
32
TR
moderetor bunu admın soylede yapsında kac aydır beklıyorum

TuRkC4N

Solid & Active Platinian
Original poster
Nov 29, 2017
85
46
28
32
TR
Eğer bu şekilde bir isteğin varsa discord'dan yada pmden ulaşa bilirsin @G-Bo ッ ve diğer pmt modder ekibinden olan kişilere. İngilizcenin yetersiz olduğunu düşünüyorsan senin adına bu isteğini iletirim.
AYNEN YETERSIZ KARDESIM BIR YARDIMCI OLURMUSUN

nksakaak (Turkish)

Platinian
Sep 28, 2017
48
46
8
24
Pub
Bi 10-20 dakika önce sordum. Chatten pmlerine bakmasını istedim ama şuan site trafiği ile ilgili bişeyler yaptığını söyledi. Pmye senide ekledim cevap verince Türkçesini yazarım.

• Like
Reactions: TuRkC4N

TuRkC4N

Solid & Active Platinian
Original poster
Nov 29, 2017
85
46
28
32
TR
Bi 10-20 dakika önce sordum. Chatten pmlerine bakmasını istedim ama şuan site trafiği ile ilgili bişeyler yaptığını söyledi. Pmye senide ekledim cevap verince Türkçesini yazarım.

kardesım saollasın ben kredı kartına para yukleyınce alcam vıdoeları bende ogrenmek ıstıyorum 2 yada 3 gune alırım ss cekerım ben gıne adam yollarım senı araya sokarız konsumak ıcın saol sanada

nksakaak (Turkish)

Platinian
Sep 28, 2017
48
46
8
24
Pub
kardesım saollasın ben kredı kartına para yukleyınce alcam vıdoeları bende ogrenmek ıstıyorum 2 yada 3 gune alırım ss cekerım ben gıne adam yollarım senı araya sokarız konsumak ıcın saol sanada
Sorun değil ama sabah saatlerinde cumartesi hariç müsait olamıyorum. Türk bölümü ve pmler mail olarak geliyo, pm atarsan yada bu mesajın altına yazarsan hızlıca görüp gelirim.

• Like

TuRkC4N

Solid & Active Platinian
Original poster
Nov 29, 2017
85
46
28
32
TR
Sorun değil ama sabah saatlerinde cumartesi hariç müsait olamıyorum. Türk bölümü ve pmler mail olarak geliyo, pm atarsan yada bu mesajın altına yazarsan hızlıca görüp gelirim.
bu konuyu 4 haftadır beklıyorum nerdeyse konustun mu ne dedıler konustuysan

nksakaak (Turkish)

Platinian
Sep 28, 2017
48
46
8
24
Pub
hayır dwan rısıng de hack i egıtım paketını almadım daha alcam ama da dwan rısıng de hıle ıstemıstım
Mika Cybertron tw den mod yapıyor pen var ise onla yapmayı deniyebilirsin sana yardımcı olur modlarken başarısız olursa mod başka istediğin oyun modlanır ücreti 10dolar

• Like

TuRkC4N

Solid & Active Platinian
Original poster
Nov 29, 2017
85
46
28
32
TR
Mika Cybertron tw den mod yapıyor pen var ise onla yapmayı deniyebilirsin sana yardımcı olur modlarken başarısız olursa mod başka istediğin oyun modlanır ücreti 10dolar
bu oyunu yapsınlar ben 20 dolar yollucam kım yaparsa ona soylermısın kardesım